O nas

Witamy w ADN Akademii – największej firmie szkoleniowej w Polsce, uhonorowanej licznymi, prestiżowymi nagrodami. Nasze wyróżnienia świadczą o naszym zaangażowaniu w świadczeniu usług najwyższej jakości.

Sprawdź nasze osiągnięcia TUTAJ

Od 2007 roku dostarczamy praktyczną wiedzę, oferując szerokie spektrum szkoleń, konferencji, kursów i studiów w obszarach takich jak podatki, rachunkowość, finanse, prawo, a także praktyczne warsztaty z zarządzania strategicznego i rozwoju kompetencji biznesowych, zawodowych, osobistych i informatycznych.

Jesteśmy dumni, że nasza firma jest postrzegana jako partner wspierający przedsiębiorstwa w podnoszeniu konkurencyjności i efektywności.

Wszystkie nasze projekty opierają się na profesjonalnym badaniu potrzeb firm i uczestników, kładąc nacisk na praktyczną użyteczność prezentowanych rozwiązań. Dzięki temu nasze warsztaty są uznawane za cenne źródło wiedzy, co potwierdzają lojalni Klienci, regularnie uczestniczący w naszych zajęciach, niezależnie od formuły: szkoleń online, zamkniętych, otwartych, konferencji czy warsztatów.

Opinie i potrzeby naszych uczestników są dla nas priorytetowe przy projektowaniu nowych szkoleń i kursów.

Sprawdź, co nasi Klienci mówią o nas TUTAJ

Dbając o najwyższy standard oferowanych usług, do ich realizacji dobieramy wyłącznie wysokiej rangi specjalistów. Obecnie współpracujemy z ponad 1000 ekspertów, wśród których znajdują się biegli rewidenci, doradcy podatkowi, radcy prawni, psycholodzy, praktycy biznesu, programiści oraz informatycy.

Dla naszych uczestników przygotowaliśmy przestronne, klimatyzowane sale wyposażone w sprzęt multimedialny najwyższej jakości, z dostępem do szybkiego Internetu. W całym kraju korzystamy z różnorodnych sal wykładowych oraz oferujemy wysokiej jakości catering w prestiżowych hotelach i centrach konferencyjnych.

Dołącz do nas i zainwestuj w swój rozwój z ADN Akademią – miejscem, gdzie wiedza spotyka się z doświadczeniem, a efektywne szkolenia kształtują profesjonalną przyszłość!

GRUPA ADN

W ramach naszych wszystkich działalności wyróżniamy podmioty, które specjalizują się w doradztwie podatkowym (ADN Podatki), szkoleniach, kursach i studiach (ADN Akademia), projektach unijnych (Instytut ADN) oraz w wynajmie sal konferencyjnych (ADN Centrum Konferencyjne).

ADNAmbicja, Doświadczenie, Nowoczesność. To cechy, które nas wyróżniają. Ambitnie podchodzimy do każdego realizowanego przez nas zagadnienia. Wyróżnia nas zdobywane przez lata doświadczenie. A nasze usługi są nowoczesne i dostosowane do dzisiejszej rzeczywistości oraz zmieniających się przepisów prawno-podatkowych.