Opinie uczestników szkoleń online

Opinie i potrzeby naszych uczestników są dla nas najważniejsze przy projektowaniu nowych szkoleń.

„Bardzo dobre szkolenie prowadzone przez Pana Marcina Pacynę. Genialny prowadzący, z wiedzą i doświadczeniem,  pewny tego , co mówi.  Przypadki rozwiązuje za pomocą obrazów, co lepiej trafia do słuchacza, na bieżąco reaguje na pytania i pewnie odpowiada. Dawno nie uczestniczyłam w tak dobrym szkoleniu.”
Szkolenie: Zmiany w VAT oraz aktualne problemy związane z zamknięciem roku

„Najlepsze szkolenie w trybie on-line, w jakim do tej pory brałam udział. Ogromnym atutem był sposób prowadzenia szkolenia przez prowadzącego, a mianowicie angażowanie wszystkich uczestników.”
Szkolenie: Kluczowe Wskaźniki Efektywności – KPI

„Szkolenie przeprowadzone w bardzo profesjonalny sposób. Dowiedziałam się dużo o nowej strukturze JPK. Szkolenie spełniło moje oczekiwania, zakres tematyczny zrealizowany, przekaz czytelny, dobrze przygotowane merytorycznie i organizacyjnie.”
Szkolenie: Nowy JPK_VAT

„Bardzo dobre a przede wszystkim praktyczne szkolenie. Zadowolona jestem z zakresu szkolenia jak i przygotowania trenera. Szczególnie uważam, że dla nas księgowych bardzo ważne jest wdrożenie teorii w działania praktyczne, a to było tu przedstawione.”
Szkolenie: Gospodarka wod-kan a ewidencja kosztów taryfowych i pozataryfowych

Szkolenie przeprowadzone bardzo dobrze, profesjonalny przekaz informacji, bardzo dobry kontakt ze słuchaczami.”
Szkolenie: Rewolucyjne zmiany w CIT istotne dla branży budowlanej i deweloperskiej

„Najlepsze szkolenie na rynku. Dziękuję za umożliwienie mi uczestnictwa w bardzo pożytecznym szkoleniu”
Szkolenie: Ceny transferowe – obowiązujący stan prawny oraz nowe przepisy

„Jestem bardzo zadowolona z materiałów oraz samego przebiegu szkolenia, zero problemów technicznych, przystępny sposób przekazywania wiedzy przez komunikatywnego wykładowcę z dużą wiedzą i umiejętnością przyznania się, że czegoś nie wie i musi sprawdzić, przy czym od razu weryfikującego wątpliwość w ustawie w trybie rzeczywistym i udzielającym odpowiedzi. Wszystko na 5 gwiazdek!”
Szkolenie: Tarcza antykryzysowa COVID-19 Wybrane aspekty wsparcia przedsiębiorców, uproszczenia w zakresie podatków, innych należności publicznoprawnych oraz w zakresie obowiązków sprawozdawczych i informacyjnych

„Rzetelnie przygotowane szkolenie i prezentacja, wyczerpujące odpowiedzi na pytania.Nauczyłam się mnóstwa nowych rzeczy, jedna z najbardziej przydatnych to rozpoznawanie czasu od którego zaczyna się podróż służbową i aspekty z tym związane.”
Szkolenie: Zasady rozliczeń z pracownikami z tytułu podróży służbowej oraz samochód w firmie

„Super szkolenie zarówno pod względem technicznym jak i merytorycznym. Super wykładowca, chętnie udziela odpowiedzi na pytania.”
Szkolenie: VAT – zmiany, problemy, orzecznictwo

„Wiedza była zaprezentowana w sposób bardzo przejrzysty, poparta licznymi przykładami, konspekt do szkolenia dla mnie przydatny. Szkolenie było dla mnie wartością dodatnią.”
Szkolenie: Czytanie bilansu, wskaźników finansowych, rachunku zysków i strat, cash flow warsztaty praktyczne

„Super! Na 5. Szkolenie prowadzone w sposób ciekawy, wykładowca odnosił się cały czas do pytań na chat i co najważniejsze pozostawił do siebie kontakt w razie innych pytań.”
Szkolenie: Najczęściej popełniane błędy w rozliczeniach podatku VAT

„To był mój debiut jeśli chodzi o szkolenia online, dlatego na początku miałam trochę wątpliwości, które jak się okazało były bezpodstawne. Super forma nauki, na pewno skorzystam jeszcze z Waszej oferty.”
Szkolenie: Podatki VAT i CIT

„Szkolenie bardzo fajne. Platforma jest łatwa w obsłudze i intuicyjna. Bardzo fajną sprawą jest możliwość dyskusji na czacie. Szkolenie pozwoliło mi na spojrzenie na moją dotychczasową pracę z innej perspektywy.”
Szkolenie: Mobbing i dyskryminacja w miejscu pracy

„Wszytko super. Pan Górski na 10 a nie tylko na 5. Wszystko mega fachowo.”
Szkolenie: Pakiet Quick Fixes – projekt Ministra Finansów Rewolucja w obrocie międzynarodowym VAT

„Szkolenie było przeprowadzone w sposób profesjonalny zgodnie z moimi oczekiwaniami.”
Szkolenie: Zmiany w prawie budowlanym  – kluczowe nowelizacje i orzecznictwo

„Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie- rzetelnie. Szeroka wiedza prowadzącego przekazywana w sposób wyczerpujący i zrozumiały. Pozwoliło spojrzeć na zagadnienia poruszane w szkoleniu nieco inaczej, przy kwalifikacji majątku firmy, oraz jak ważna i konieczna jest współpraca pomiędzy działem technicznym a księgowym.
Szkolenie: Środki trwałe oraz WNiP dla służb technicznych i niefinansowych w branży wodociągowej i energetycznej

„Bardzo wysoki poziom szkolenia. Szkolenie spełniło moje oczekiwania w 200%. Perfekcyjne przygotowanie prowadzącego.”
Szkolenie: Raportowanie schematów MDR

„Bardzo fajna forma prowadzenia zajęć w obecnej sytuacji umożliwiająca szybki i skuteczny kontakt z trenerem. Szkolenie zainteresowało mnie w całości, ponieważ przystępując do niego nie miałam żadnej wiedzy z tej tematyki. Szkolenie godne polecenia, bardzo duża wiedza szkoleniowca, materiał przedstawiony w sposób zrozumiały, poparty przykładami. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam w nim uczestniczyć.”
Szkolenie: Lista płac

„Polecam. Jestem bardzo zadowolona. Sposób przekazywania wiedzy przez prowadzącego na 5+. Wszystko jasne i przejrzyste. Miła atmosfera.”
Szkolenie: Asystentka Zarządu – praktyczne aspekty prawne dokumentacji biura zarządu

„Szkolenie bardzo dobrze przeprowadzone, tematyka omówiona bardzo szczegółowo, dokładnie tego oczekiwałam. Wszystkie zagadnienia zostały wyjaśnione w prosty i przejrzysty sposób.”
Szkolenie: Akademia VAT – kurs 4-dniowy

„Szkolenie bardzo, mocne merytorycznie.”
Szkolenie: Konsolidacja sprawozdań finansowych dla praktyków

„Ciekawe, dobrze prowadzone. Duża ilość informacji, możliwość zadawania pytań, sprawny przebieg szkolenia. Dobra jakość szkolenia i połączenia.”
Szkolenie: Raportowanie schematów podatkowych MDR dla praktyków

„Dobrze przedstawiona teoria oraz bardzo ciekawe przykłady.”
Szkolenie: Podstawy Controllingu wprowadzenie do zagadnień controllingu

„Szkolenie zrealizowane na bardzo wysokim poziomie. Jestem zadowolona z uczestnictwa. Zrozumiałam jak działa podatek Vat.”
Szkolenie: Akademia VAT – po nowelizacji ustawy kurs 4-dniowy

„Chciałam bardzo podziękować za szkolenie i przekazać, że to jedno z lepszych szkoleń w jakich uczestniczyłam w ogóle (a trochę ich było, choćby z racji mojej poprzedniej pracy jako Agenta nieruchomości). Przy czym, pragnę podkreślić, że jestem pełna podziwu za prowadzenie takiego szkolenia online, bo to zadanie zdecydowanie trudne – mówić do „okienek” i utrzymać uwagę nie widząc reakcji słuchaczy. Według tego kryterium – to było szkolenie najlepsze!”
Szkolenie: Skuteczne techniki sprzedaży