O nas

Jesteśmy jedną z największych firm szkoleniowych w Polsce. Nasz zespół tworzą menedżerowie posiadający wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej.

Ponad 15 lat dostarczamy praktyczną wiedzę, oferując szerokie spektrum szkoleń, kursów i studiów w zakresie podatków, rachunkowości, finansów, prawa, a także praktyczne warsztaty z obszarów zarządzania strategicznego czy rozwoju wszelkich kompetencji biznesowych, zawodowych, osobistych i informatycznych.

Inspirujemy do zmian i jesteśmy postrzegani, jako dogodny partner przedsiębiorstw w podnoszeniu ich konkurencyjności i efektywności. Podstawą wszystkich naszych projektów jest profesjonalne badanie potrzeb przedsiębiorstwa i przyszłych uczestników oraz nacisk na praktyczną przydatność prezentowanych rozwiązań. Dzięki temu nasze warsztaty są postrzegane, jako użyteczne i cenne źródło wiedzy. Dają temu wyraz dotychczasowi Klienci, którzy chętnie powracają na nasze zajęcia bez względu na formułę: szkoleń zamkniętych, otwartych, konferencji czy warsztatów.

Opinie i potrzeby naszych uczestników są dla nas najważniejsze przy projektowaniu nowych szkoleń i kursów.
Klienci nas doceniają »»

Dbając o jak najwyższy standard oferowanych usług do ich realizacji dobieramy wyłącznie wysokiej rangi specjalistów.  Obecnie współpracujemy z liczbą ponad trzystu ekspertów, wśród których są: biegli rewidenci, doradcy podatkowi, radcy prawni, psycholodzy, praktycy biznesu, programiści oraz informatycy.

Jesteśmy laureatem wielu nagród na rynku szkoleniowym »»

Do dyspozycji uczestników przeznaczamy przestronne, klimatyzowane sale wyposażone w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, z dostępem do szybkiego Internetu. Na terenie całego kraju wykorzystywany jest  kompleks różnorodnych sal wykładowych oraz wysokiej jakości catering w prestiżowych Hotelach i Centrach Konferencyjnych.

W ramach naszych wszystkich działalności wyróżniamy podmioty, które specjalizują się w doradztwie podatkowym (ADN Podatki), szkoleniach, kursach i studiach (ADN Akademia), projektach unijnych (Instytut ADN) oraz w wynajmie sal konferencyjnych (ADN Centrum Konferencyjne).

ADN – Ambicja, Doświadczenie, Nowoczesność. To cechy, które nas wyróżniają. Ambitnie podchodzimy do każdego realizowanego przez nas zagadnienia. Wyróżnia nas zdobywane przez lata doświadczenie. A nasze usługi są nowoczesne i dostosowane do dzisiejszej rzeczywistości oraz zmieniających się przepisów prawno-podatkowych.