Placówka oświatowa

Centrum Szkoleniowe ADN Akademia Biznesu jest placówką kształcenia ustawicznego, która powstała w 2011 roku. Od tego czasu zajmujemy się kształceniem osób dorosłych, wykorzystując nowatorskie rozwiązania programowo-metodyczne i organizacyjne.

Placówka specjalizuje się w prowadzeniu kursów z zakresu: podatków, rachunkowości, finansów, kadr i płac, ubezpieczeń społecznych, języków obcych (specjalistycznych), zagadnień biznesowych oraz innych, związanych z obrotem gospodarczym i prowadzeniem przedsiębiorstwa.

Kładziemy nacisk na wysoką jakość kształcenia, prowadząc ciągły nadzór nad organizowaniem pracy placówki pod względem merytorycznym. Dbamy, aby kadra dydaktyczna reprezentowała  wysoki poziom wiedzy oraz posiadała doświadczenie zawodowe w danej dziedzinie.

Uczestnikom kursów zapewniamy doskonałe warunki lokalowe w centrum Warszawy. Nasza siedziba mieści się w Browarach Warszawskich, strategiczna lokalizacja budynku gwarantuje dogodne połączenia wszystkimi środkami transportu. Dysponujemy wygodnymi i przestronnymi salami szkoleniowymi.

Nasz sukces to przede wszystkim zaufanie, jakim darzą nas Klienci. Budowanie takiego zaufania to nieustanna dbałość o najwyższą jakość produktów, ich innowacyjność oraz szacunek do każdego Klienta.