Szkolenia online

W związku z zaistniałą sytuacją w kraju, dbając o Państwa bezpieczeństwo, jako alternatywę dla szkoleń stacjonarnych proponujemy te same szkolenia w wersji online bez konieczności wychodzenia z domu czy biura.

Szkolenia są realizowane za pomocą platformy webinarowej wykorzystując transmisję audio-wideo w czasie rzeczywistym.

Zdajemy sobie sprawę, że szkolenie online nie zaspokoi wszystkich Państwa potrzeb, ale pomimo obecnej sytuacji, wiemy, jak ważnym jest żeby być na bieżąco z nowymi regulacjami, zwłaszcza teraz w obliczu dużych zmian w przepisach.

Dlaczego warto wybrać szkolenie online?

1. Oszczędność czasu – nie musisz nigdzie jeździć, aby wziąć udział w szkoleniu. Oszczędzasz swój cenny czas i nie marnujesz go na dojazd.

2. Brak ograniczeń geograficznych i lokalizacyjnych – możesz wziąć udział w szkoleniu w dowolnym miejscu, możesz oglądać na komputerze/tablecie/telefonie.

3. Pełna wartość szkoleniowo-merytoryczna – otrzymujesz kompletne materiały szkoleniowe, szkolenie z relacją na żywo pozwala na prowadzenie normalnej prezentacji szkoleniowej (prezentacja w postaci slajdów, głos, ankiety, pytania i odpowiedzi)

4. Pełna interaktywność – możesz zabrać głos a na końcu każdego szkolenia jest sesja pytań i odpowiedzi na której można rozwiać swoje wątpliwości związane z treścią szkolenia.

5. Niższe koszty w stosunku do szkoleń tradycyjnych

WYBIERZ SZKOLENIE DLA SIEBIE I SKORZYSTAJ Z NASZYCH RABATÓW

Szkolenia księgowe i finansowe

Szkolenia branżowe

Szkolenia biznesowe

Szkolenia budżetowe

Szkolenia informatyczne

Kursy zawodowe

Opinie i potrzeby naszych uczestników są dla nas najważniejsze przy projektowaniu nowych szkoleń.
Sprawdź co mówią o nas nasi Klienci »