Czemu kursy w Akademii Biznesu MDDP

 • doświadczenie – specjalizacja w problemach finansowo księgowych
 • marka – grupa kapitałowa, czołowa firma doradcza w Polsce
 • wykładowcy – praktycy o dużym doświadczeniu, doradcy podatkowi którzy na co dzień doradzają i rozwiązują problemy księgowe w firmach, laureaci prestiżowych nagród
 • organizacjasale i catering wysokiej jakości
 • szkolenia kursy konferencje i studia – pełna oferta z zakresu finansów i księgowości
 • program – praktyczne zagadnienia z którymi na co dzień spotyka się w pracy
 • jakośćmateriały szkoleniowe, pomoc w rozwiązywaniu problemów, indywidualne podejście do uczestników
 • certyfikat – certyfikat MDDP, rozpoznawalnej marki na rynku finansowo księgowym
 • wysokie oceny uczestników – 96% najwyższych ocen: Wiedza i umiejętności trenera na kursach zawodowych wiosna 2014 (Rachunkowość od postaw, Akademia Główny Księgowy, Doradca podatkowy, Rachunkowość budżetowa, Kadry i płace)
 • cena – możliwość płatności w ratach

  Niezmiernie istotnym elementem  kursu dla osób, które wcześniej nie miały związku z pracą w działach księgowych lub ich doświadczenie jest niewielkie jest szkolenie składające się z modułów obejmujących zarówno teorię jak i praktykę.

  Ten zasadniczy podział, zapewnia uczestnikom wstępne zaznajomienie się z poruszaną tematyką, doskonałe jej przyswojenie a następnie efektywne przećwiczenie na konkretnych caseach.

  Wykładowcy Akademii MDDP, oprócz bogatego doświadczenia popartego twardymi przykładami z życia  w firmie, wykazują zrozumienie i cierpliwość wobec uczestników postawionych przed nową dziedziną wiedzy. Zaangażowanie, szczegółowe analizowanie ćwiczeniowych przykładów oraz gotowość do wyjaśniania wątpliwości uczestników to baza naszego dobrego szkolenia.

  Z kwestii technicznych atutem jest możliwość wykonywania ćwiczeń na specjalistycznych programach księgowych zaaplikowanych na odrębne stanowiska komputerowe dla każdego uczestnika. Materiały dydaktyczne oraz dość kameralne grupy to także czynniki silnie wspierające skuteczną asymilację nowej wiedzy. Reasumując- zaaranżowanie zajęć w wyżej opisany sposób stwarza możliwość głębokiego zaangażowania się w przebieg szkolenia, co w konsekwencji przekłada się na wysoką jego efektywność.

  Kurs dla księgowych dają uczestnikom  umiejętności pozwalające na swobodne prowadzenia księgowości w nowoczesnym przedsiębiorstwie.
  Osoby po kursie nabywają wiedzę w obszarach finansowania działalności gospodarczej, realizowania sprawozdań finansowych, systemów księgowych obowiązujących w firmach czy praktycznego zastosowania specjalistycznych programów księgowych.

  Kursy w Akademii Biznesu MDDP kończą się praktycznym egzaminem sprawdzającym zdobyte umiejętności i potwierdzającym go certyfikatem. Ten, może służyć za bezcenny dowód posiadanych umiejętności w chwili ubiegana się o stanowisko pracy w danym zakresie.