Opinie uczestników naszych szkoleń online

Zobacz jak to robimy?

Opinie i potrzeby naszych uczestników są dla nas najważniejsze przy projektowaniu nowych szkoleń.

„Szkolenie bardzo fajne. Platforma jest łatwa w obsłudze i intuicyjna. Bardzo fajną sprawą jest możliwość dyskusji na czacie. Szkolenie pozwoliło mi na spojrzenie na moją dotychczasową pracę z innej perspektywy.”
Szkolenie: Mobbing i dyskryminacja w miejscu pracy

„Polecam. Jestem bardzo zadowolona. Sposób przekazywania wiedzy przez prowadzącego na 5+. Wszystko jasne i przejrzyste. Miła atmosfera.”
Szkolenie: Asystentka Zarządu – praktyczne aspekty prawne dokumentacji biura zarządu

„Bardzo fajna forma prowadzenia zajęć w obecnej sytuacji umożliwiająca szybki i skuteczny kontakt z trenerem. Szkolenie zainteresowało mnie w całości, ponieważ przystępując do niego nie miałam żadnej wiedzy z tej tematyki. Szkolenie godne polecenia, bardzo duża wiedza szkoleniowca, materiał przedstawiony w sposób zrozumiały, poparty przykładami. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam w nim uczestniczyć.”
Szkolenie: Lista płac 2020

„Szkolenie bardzo mi się podobało. Jestem pozytywnie zaskoczona ilością wiedzy, którą udało się przekazać prowadzącemu. Atmosfera bardzo fajna, tematy ciekawe (a nie spodziewałabym się, że będę w stanie z takim zainteresowaniem i zaangażowaniem słuchać o spółkach itp. ) i takie jak oczekiwałam. Trener jest super prowadzącym, potrafi utrzymać bardzo fajny kontakt z grupą oraz przekazywać informacje w zrozumiały i ciekawy sposób. Oprócz tego udzielał bardzo pomocnych porad i mówił o narzędziach, które zaproponuję do wprowadzenia w naszej firmie. Ogólnie rzecz biorąc ze szkolenia jestem bardzo zadowolona, dużo się nauczyłam Bardzo dziękuję Państwu!”
Szkolenie: Asystentka Zarządu – praktyczne aspekty prawne dokumentacji biura zarządu

„Szkolenie profesjonalne, prowadząca osoba profesjonalna. Do pytań zadawanych na czacie odpowiedzi profesjonalne ze strony prowadzącego. Dużo wyniosłam z tego szkolenia, mogłam uporządkować swoja wiedzę na ten temat.”
Szkolenie: Tarcza antykryzysowa – praktyczne rozwiązania dla pracodawców dotyczące pomocy pracodawcom