Odznaczenia dla biznesu – ponownie I miejsce

25 czerwca w Warszawie odbyła się 20-ta Jubileuszowa Gala Book of Lists.

Publikacja Book of Lists, wydawana od 20 lat, to nie tylko źródło informacji o największych firmach w Polsce, to także obraz polskiej gospodarki i jej rozwoju na przestrzeni dwóch dekad.

Podczas uroczystej gali zostało wręczonych ponad 40 certyfikatów przedstawicielom firm, które zajęły pierwsze miejsca w rankingach Book of Lists 2015/2016. Odznaczenia przyznano w 7 kategoriach: usługi dla biznesu, budownictwo i nieruchomości, usługi finansowe, motoryzacja i transport, edukacja, informatyka i telekomunikacja oraz turystyka i rekreacja.

Akademia Biznesu MDDP zajęła I miejsce w kategorii edukacja. Ranking opracowany został na podstawie osiągniętych przychodów.

Zwyciężyliśmy spośród 30 nominowanych firm. Jest nam niezwykle miło, że zostaliśmy zwycięzcą kolejnego rankingu wśród firm szkoleniowych. Nagrodę odebrał Partner zarządzający Adam Niedziółka.

IMG_5498

Gospodarzami wieczoru byli dziennikarka i prezenterka telewizyjna Anna Popek oraz Morten Lindholm, wydawca Warsaw Business Journal Group.

Gala Book of Lists jest najbardziej prestiżowym wydarzeniem Grupy Biznesowej Warsaw Business Journal. Corocznie skupia ok. 200-tu zaproszonych gości, m.in. prezesów firm, ambasadorów, przedstawicieli Izb handlowych i organizacji biznesowych oraz dziennikarzy mediów biznesowych.

        „Z analizy rankingów na przestrzeni 20-lecia widać, że wiele dużych firm buduje sukces na dobrym pomyśle, trwałej ciężkiej pracy i wizji przyszłości. Bieżąca edycja publikacji Book of Lists skoncentrowana jest na zaprezentowaniu jakości współpracujących z nami firm. Nowością tegorocznej publikacji jest fakt, iż wszystkie firmy, które zostały zaprezentowane, są zweryfikowane w KRD” – mówi Monika Brysiak, Projekt Research Manager Book of Lists.

 
Dziękujemy wszystkim za powierzone nam zaufanie!