Sukces MDDP w VIII Ogólnopolskim Rankingu

dyplom_MDDPWedług ogłoszonych 5.06.2014 r. wyników VIII Ogólnopolskiego Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego dziennika „Rzeczpospolita”, MDDP zajęła wysokie, piąte miejsce zarówno pod względem liczby doradców, jak i przychodów uzyskanych z doradztwa podatkowego w 2013 roku.  Monika Dziedzic otrzymała tytuł najlepszego specjalisty w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego, a Tomasz Michalik – po raz ósmy  – został uznany za najlepszego specjalistę w zakresie VAT. Wyniki rankingu potwierdzają silną pozycję MDDP w branży doradztwa podatkowego. Wysoka jakość usług świadczonych przez doradców MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy sprawia, że niezmiennie, od samego początku naszej działalności  znajdujemy się w czołówce firm z branży.
Cieszy także to, że nasi specjaliści doceniani są nie tylko przez klientów, ale również przez konkurencję, czego potwierdzeniem są właśnie tego typu rankingi, gdzie wybór lidera w danej specjalizacji podatkowej jest dokonywany głosami środowiska – a zatem tych, którzy w najlepszy sposób mogą dokonać takiej oceny.

Podobnie jak w ubiegłych latach Rzeczpospolita przyznała nagrody w dwóch głównych kategoriach: największe firmy według liczby doradców podatkowych oraz wysokości przychodów. W trzeciej części rankingu wybrano najlepszych specjalistów w poszczególnych dziedzinach: VAT, podatek akcyzowy, podatek dochodowy od osób fizycznych, podatek dochodowy od osób prawnych, postępowania  podatkowe, międzynarodowe prawo podatkowe, podatek od nieruchomości. Specjaliści w poszczególnych kategoriach zostali wybrani na podstawie rekomendacji firm biorących udział w rankingu.
Nie udało się wyłonić najlepszego eksperta w zakresie cen transferowych, ale jednym z rekomendowanych specjalistów w tej dziedzinie jest Renata Dłuska.

Największe firmy według liczby doradców podatkowych:
1. PwC
2. Deloitte
3. KPMG
4. Ernst&Young
5. MDDP

Największe liczby według przychodów za rok 2013:
1. EY
2. PwC
3. Deloitte
4. KPMG
5. MDDP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *