Nowy kurs – wielki sukces

Wczoraj zakończyła się pierwsza edycja nowego 4-dniowego kursu „Ceny transferowe 2016 i 2017”

Podstawową korzyścią z udziału w kursie jest możliwość kompleksowego i praktycznego zapoznania się z regulacjami dotyczącymi transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi.

Podczas zajęć, uczestnicy dowiadują się nie tylko o bieżących kwestiach związanych z identyfikacja podmiotów powiązanych, sporządzaniem, dokumentacji oraz kontrolach organów podatkowych, lecz także otrzymują komplet informacji o zmianach, które wejdą w życie od 2017 r.

Zaletą kursu są case study podczas których, uczestnicy przygotowują się do sporządzenia dokumentacji na bazie przykładowych transakcji. W tej części, szczególny nacisk kładziony jest na wybór prawidłowych metod szacowania cen oraz przeprowadzenie tzw. analizy porównawczej.

Nasz nowy kurs cieszy się dużym zainteresowaniem, a nam największą satysfakcję sprawiają Państwa opinie na temat tego kursu:

„Szkolenie było świetne, przez cztery dni Pan Marcin Zarzycki jak karabin maszynowy nadawał, same przydatne i praktyczne informacje. Co do prowadzącego mogę wypowiedzieć się jedynie w superlatywach, nie mam absolutnie żadnych uwag. Osiągnęłam cele, które postawiłam sobie idąc na to szkolenie”

„Szkolenie kompleksowe, praktyczne, takiego kursu właśnie szukałam”

„Szkolenie bardzo merytoryczne, dobrze przygotowane , co ważne wykładowca bardzo chętnie i wyczerpująco odpowiadał na pytania”

„Dzięki formule dwóch sesji  w ciągu czterech dni poruszony jest bardzo szeroki zakres wiedzy”

„Bardzo dobre przygotowane szkolenie (szczegółowe materiały), dobre, szybkie tempo prowadzenia, prowadzący oczekuje interakcji z uczestnikami, chętnie odpowiada na pytania”

„Szkolenie spełniło moje oczekiwania, zwraca uwagę praktyczne podejście do tematyki oraz dobry prowadzący z doświadczeniem”

Kolejne edycje kursu »

Polecamy również artykuł prowadzącego o zmianach w Cenach transferowych »