Spotkanie Liderów szybko zmieniającego się świata

Prawie 40 ekspertów, 7 sesji równoległych, praktyczne przykłady z firm. I po raz pierwszy w Polsce oddzielny panel dla zwinnej agile w HRze. Ruszyły zapisy na premierową konferencję HR w dobie nowego modelu pracy. Trendy i wyzwania, która odbędzie się 24-25 maja tego w CK ADN!

Dzisiejsza rola HR Business Partnerów, dyrektorów personalnych to nie tylko dbanie o zrównoważony rozwój organizacji, ale także bliskie celom biznesowym, budowanie kultury organizacji odpornej i gotowej na niestabilność i niepewność naszych czasów.

Wydarzenie, którego organizatorem jest ADN Akademia we współpracy z HRrebels powstało z myślą o liderach, pionierach i ekspertach HR, których celem i wyzwaniem jest przesuwanie granic tych obszarów, które nazywamy zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Konferencja oparta jest w 100% o case studies. Szerokie badanie, jakie zostało zrealizowane przy przygotowaniu programu wydarzenia, pozwoliło wybrać prelegentów, którzy będą dzielić się praktycznymi przykładami ze swoich firm oraz wymieniać się doświadczeniami.

Każdy biorący udział w konferencji, będzie sam mógł wybrać panele, w których będzie chciał uczestniczyć. Łącznie odbędzie się aż 7 sesji równoległych. Jedną ze ścieżek przygotowanych przez organizatorów jest – po raz pierwszy w Polsce – ścieżka Agile HR czyli zwinnej metodyki pracy, która jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku.

Będzie to niepowtarzalna okazja, aby w szerokim gronie spotkać się i przedyskutować najważniejsze wyzwania oraz znaleźć mnóstwo inspiracji!

Wydarzenie odbędzie się w formule stacjonarnej z opcją dostępu online. W programie duży nacisk położono na networking i wspólną wymianę myśli i poglądów w nowoczesnych wnętrzach Centrum Konferencyjnego ADN, które będzie miejscem konferencji.

Zapisy już trwają! Zgłoś się teraz »