KONFERENCJA Strategie HR

Cena: 1995 zł

Kategoria: , ,

Czas trwania: 2 dni
Cena: 1995 zł
Szczegółowy plan
Spotkanie Liderów szybko zmieniającego się świata!

Zapraszamy do udziału w najważniejszym spotkaniu liderów świata HR.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

W 2024 roku czekać na Państwa będzie nowa formuła konferencji. Dzień pierwszy poświęcimy na sesję wspólnych prezentacji i dyskusji, dzień drugi wypełnią tematyczne ścieżki równoległe, w tym roku bogatsze o stoły dyskusyjne – każdy z uczestników będzie zaproszony do wymiany swoich poglądów i doświadczeń! Rozszerzymy strefę networkingu – zachęcając do szerokiej integracji środowiska HRowego.

Czego możesz się spodziewać? 

  • Energetycznych dyskusji na tematy ważne i trudne: jak działać w dobie następujących po sobie kryzysów i aktywnie włączać się w tworzenie i realizację strategii firmy. Również w formie stolików tematycznych, w trakcie których sami uczestnicy wypracują rekomendacje.
  • Intrygującej tematyki: Jakie trendy zdominują kolejne lata? Jak wpłyną na rolę którą odgrywają HR Managerowie w swoich organizacjach?
  • Potężnej dawki wiedzy i inspiracji: przygotowaliśmy 2 dni, w trakcie których każdy z uczestników będzie mógł sam ułożyć sobie agendę wybierając spośród rozbudowanej agendy, obejmującej sesje wspólne i dyskusyjne/warsztatowe.
  • Okazji do networkingu – Spotkasz starych i poznasz nowych znajomych. A to wszystko w miłej, radosnej atmosferze spotkania
  • Przeglądu najciekawszych rozwiązań i innowacji produktowych, które ułatwią Ci zarządzanie działem HR.

Dołącz do grona liderów HR – profesjonalistów, którzy nie boją się podejmować ambitnych wyzwań i trudnych zadań! To Wy dbacie o kulturę organizacyjną w firmach, szukacie rozwiązań, które wspierają menedżerów w budowanie zaangażowania i motywacji, to Wasza praca ma wpływ na sposób postrzegania pracodawcy.

 


Zachęcamy do zgłoszenia swojego udziału już dziś!

Dostępne terminy
22-05-202423-05-2024Warszawa

Zaufali nam: