KONFERENCJA Czas na ESG

Cena: 1995 zł + 23% VAT

Kategoria:

Czas trwania: 2 dni
Cena: 1995 zł + 23% VAT
Szczegółowy plan
Zarządź tą zmianą: działania → rezultaty → cel

2024 rok jest pierwszym okresem, który podlegał będzie raportowaniu zgodnie ze standardem ESRS.
To moment, w którym firmy objęte obligo intensywnie przygotowują się, a kolejne szybciej lub wolniej podejmują wysiłek wdrożenia zmian zgodnie z wytycznymi ujętymi w dyrektywie CSRD. W takim układzie nie ma próżni, wszyscy przedsiębiorcy pozostający w łańcuchu wartości będą zmuszeni zbierać, analizować i przekazywać dane. To powoduje, że potrzeba wdrożenia zrównoważonego rozwoju staje się wspólnym mianownikiem biznesu.

Regulacyjne tsunami jeszcze nie jest za nami. Mnogość nowych projektów i aktów prawnych, które niebawem zostaną uchwalone, dołożą kolejne obowiązki. Z drugiej strony – coraz szersze protesty i niestabilne otoczenie geopolityczne – będą miały wpływ na szybkość i zakres podejmowanych wyzwań w obszarze ESG.

Jak dobrze przygotować organizację do nowych wymogów?
Jak zorganizować procesy, opracować polityki, wdrożyć nowe wymogi?
Wreszcie jak wykorzystać swoją szansę – jaką bez wątpienia stwarza nowa sytuacja?

To czas na konkretne kroki w kierunku zrównoważonego rozwoju…Praktycznym, operacyjnym działaniom poświęcimy III edycję naszej konferencji.

Nasza konferencja to czas na dyskusję – chcemy zachęcić firmy do dzielenia się dobrymi praktykami i doświadczeniami w zakresie dokonywanych zmian. Chcemy pomóc przedsiębiorcom dobrze przygotować się do wymogów nie dając przy tym zapomnieć o nadrzędnym celu – lepszemu dostosowaniu do zmian klimatu, powstrzymania negatywnego wpływu na środowisku i odnalezieniu swojej szansy na stworzenie nowych produktów, usług i modeli biznesowych.

Dołącz do najciekawszego wydarzenia roku!

Dostępne terminy
25-09-202426-09-2024Warszawa

Zaufali nam: